WPROWADZAMY DO POLSKI
NOWĄ GENERACJĘ
KOLPOSKOPII MOBILNEJ

 • WPROWADZAMY DO POLSKI
  NOWĄ GENERACJĘ
  KOLPOSKOPII MOBILNEJ

O NAS

Firma Mobile SCANMED Systems Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem MobileODT w Polsce. Wprowadzamy nowoczesne urządzenia diagnostyki optycznej wraz z oprogramowaniem, które umożliwiają wykluczenie lub wczesne wykrycie nowotworów.


Mobile SCANMED Systems wprowadza do Polski pierwszy kolposkop mobilny EVA SYSTEM oparty na nowoczesnej technologii medycznej stosowanej powszechnie i z powodzeniem na zaawansowanych medycznych rynkach świata.

 • Wykorzystujemy wszechobecność i rosnące możliwości smartfonów do maksymalizacji wydajności i trafności diagnostycznej
 • Zastępujemy złożone i kosztowne urządzenia starszej generacji nowoczesnymi systemami mobilnymi, które są proste i wygodne w użyciu i w przystępnej cenie
 • Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii optycznych smartfon staje się mobilnym i łatwym w obsłudze narzędziem diagnostycznym dostępnym dla każdej placówki ochrony zdrowia zajmującej się analizą obrazów biomedycznych
 • Nasze urządzenia wyposażone są w aplikacje, które łącząc się z platformą oprogramowania w chmurze (na serwerze) stwarzają nową, bezpieczną i jeszcze do niedawna trudną do wyobrażenia możliwość natychmiastowego skorzystania ze zdalnej konsultacji ze specjalistami w Polsce lub na świecie bez względu na miejsce ich pobytu.
 • Ułatwiają zarządzanie danymi oraz skuteczną integrację z elektronicznymi programami do obsługi dokumentacji medycznej.

JESTEŚMY GOTOWI NA PRZYSZŁOŚĆ

Mobile SCANMED Systems doskonali nowoczesną diagnostykę nie tylko zgodnie z panującymi na świecie trendami w rozwoju technologii medycznych lecz także wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom. Tworzymy pionierskie rozwiązania, produkty i platformy, które osiągają wydajność na trzech głównych frontach:

 • Natychmiastowy wpływ na zdrowie pacjentek w trudnych lokalizacjach
 • Szybka, łatwa i wygodna aplikacja w praktyce dzięki płynnej integracji z protokołami klinicznymi oraz zbędności długotrwałych szkoleń
 • Sprawna integracja z różnymi systemami zarządzania placówkami służby zdrowia.

NASZ PRIORYTET: BADANIA PRZESIEWOWE POD KĄTEM RAKA SZYJKI MACICY

Technologia MobileODT umożliwia znaczną redukcję zachorowalności na raka szyjki macicy, co jest zadaniem priorytetowym na całym świecie. Profilaktyka wymaga przeprowadzenia około 700 milionów badań rocznie. Udział kolposkopów mobilnych EVA SYSTEM w badaniach przesiewowych pod kątem raka szyjki macicy przyjęto z powszechnym uznaniem już na ośmiu rynkach w różnych regionach świata.


MobileODT to izraelska firma, której EVA SYSTEM funkcjonuje w ponad 25 krajach świata. Tworzy nową generację inteligentnych urządzeń optycznych.